Darujte (si) lásku - Dárkové balení + milé malé překvapení ke každé knize zdarma!

Péče o lásku do páru nebo do rodiny 1+1 za 550 Kč včetně dopravy

A v dárkovém balení, s věnováním autorky a mini překvapením jako bonus - akce platí do Vánoc. Lásky není nikdy dost! Ať má pěkně každý svoji, abyste se nehádali! Někdo čte rychleji, někdo pomaleji. Někdo si rád dělá do knih poznámky, někdo podtrhává - a pro někoho je každá čárka navíc svatokrádež. Na noční stolek? Nebo papírová kámoška do kabelky?   

550 Kč
Skladem

Naučte se milovat dobře a chytře! Malá kniha o velké lásce plná (nevy)žádaných rad, které je prostě dobré znát, chcete-li hrát v lásce první ligu. Odborně i ze života, ale hlavně prakticky a stručně. Výborná motivace a inspirace, jak lásku dávat a přijímat. Jak se dělá opravdová láska a co prokazatelně podporuje spokojenost a zdraví v dlouhodobých vztazích? Konkrétní tipy ověřené bohatými osobními zkušenostmi autorky i mnoha odborníky, které se hodí pro vztahové začátečníky i pokročilé. 

Karolina Rauschertová alias Loverotika je autorka inspiračního blogu Umění milovat.cz a láska v praxi je předmět jejího badatelského zájmu již více než 20 let. Čerpá z psychologie, odborných pohledů na intimitu a sexualitu i postřehů zkušených milujících a milovaných partnerů, manželů a milenců. Příručka Péče o lásku je pro všechny, kdo lásku berou v životě vážně. Umění milovat je soubor dovedností, které se dají naučit v jakémkoliv věku.

Jakou lásku si uděláte, takovou ji máte! 

 

Autor: Karolina Rauschertová

Popis: 216 stran, formát 160 x 160 mm, vazba V4, barevná, ilustrace

Ilustrace: Lýdie Férová

Návrh obálky, grafická úprava: Johana Kratochvíla, Signatura.cz

Nakladatel: Productive s.r.o.

Kód ISBN: ISBN 978-80-11-02380-5

Kód Kód: 02
Kategorie: Kniha
Zpět do obchodu