Darujte (si) lásku - Dárkové balení + milé malé překvapení ke každé knize zdarma!

Časté otázky

Jakou si mohu zvolit dopravu? 

Pro zákazníky, kteří raději ušetří peníze a nevadí jim procházka na pobočku, máme na výběr bohatou síť poboček Zásilkovny. Těm, kteří šetří raději čas, doporučujeme buď službu Zásilkovna domů nebo osobní doručení přepravní společností GLS.    

 

Jaké jsou možnosti platby? 

Nabízíme možnost zaplatit převodem a objednávku odešleme ihned po připsání peněz na účet, online platbu kartou při objednání zboží nebo dobírkou při převzetí od dopravce. Upozorňujeme, že za platbu na dobírku hradíte poplatek nad rámec ceny za dopravu a balení zboží.  

 

Za jak dlouho mi zboží přijde?

Expedici knih má na starosti náš partner, sklad Ynot s.r.o. Jsou to parťáci spolehliví, pečliví a rychlí - balíčky expedují přepravci obvykle maximálně druhý den po přijetí objednávky. Doprava ale také pár dnů zabere (cca 3-5 dnů). Suma sumárum, maximálně do týdne byste balíček měli mít v ruce - a snad i dřív.

 

Proč nemáte v nabídce způsobů dopravy Českou poštu? 

Zatím nemáme, ale časem mít budeme. Směle se ale spolehněte na ty dvě jiné dostupné možnosti - GLS i Zásilkovna jsou skvělí profíci ve svém oboru, balíčky doručují včas a spolehlivě a cenově jsou v dnešní době už též srovnatelné. Přivezou vám Péči o lásku fakt kamkoliv si budete přát... 

 

Posíláte zboží i na Slovensko a jinam po světě? 

Tuto nabídku v objednávce zatím nenajdete. Ale jestli máte zájem o odeslání zboží na Slovensko nebo jinam do zahraničí, kontaktujte nás a zkusíme to nějak vymyslet. 

 

...Máte na nás nějaké další otázky? Tak nám napište!

 

Zpět do obchodu