Darujte (si) lásku - Dárkové balení + milé malé překvapení ke každé knize zdarma!

Kniha Péče o lásku v dárkovém balení

 

Kniha Péče o lásku s láskou a péčí zabalená. S věnováním od autorky a jako bonus milé malé překvapení – 3 romantické motivační samolepky. 

300 Kč
Skladem

Chcete zlepšit partnerské vztahy? Naučte se milovat dobře a chytře! Malá kniha o velké lásce plná (nevy)žádaných rad, které je prostě dobré znát, chcete-li hrát v lásce první ligu. Odborně i ze života, ale hlavně prakticky a stručně. Výborná motivace a inspirace, jak lásku dávat a přijímat. Jak se dělá opravdová láska a co prokazatelně podporuje spokojenost a zdraví v dlouhodobých vztazích? Konkrétní tipy ověřené bohatými osobními zkušenostmi autorky i mnoha odborníky, které se hodí pro vztahové začátečníky i pokročilé. 

Karolina Rauschertová alias Loverotika je první česká "love blogerka" - autorka inspiračního blogu Umění milovat.cz. Láska v praxi je předmět jejího badatelského zájmu již více než 20 let.  Čerpá z psychologie, odborných pohledů na intimitu a sexualitu i postřehů zkušených milujících a milovaných partnerů, manželů a milenců. 

Příručka Péče o lásku je pro všechny, kdo lásku berou v životě vážně a chtějí se v ní zlepšovat. Umění milovat není nic jiného než soubor dovedností, které se dají naučit v jakémkoliv věku. 

Ano, každý pár je originál a jakou lásku si uděláte, takovou ji máte - ale zase nemusíte pořád znovu vynalézat kolo!

 

Autor: Karolina Rauschertová

Popis: 216 stran, formát 160 x 160 mm, vazba V4, barevná, ilustrace

Ilustrace: Lýdie Férová

Návrh obálky, grafická úprava: Johana Kratochvíla, Signatura.cz

Nakladatel: Productive s.r.o.

Kód ISBN: ISBN 978-80-11-02380-5

Kód Kód: 01
Kategorie: Kniha
Zpět do obchodu