Darujte (si) lásku - Dárkové balení + milé malé překvapení ke každé knize zdarma!

VE VELKÉM / PRO OBCHODNÍKY | Péče o lásku 10 ks

Pece o lasku eshop cover3
ZDARMAZDARMA

Lásky není nikdy dost! Pomozte nám lásku šířit do světa. Nakupte výhodně větší množství a máte super dárek "do foroty". Nebo máte nějaký kamenný /internetový obchůdek s dárky či sortimentem všeho druhu? I vaši zákazníci určitě touží po opravdové lásce...   

2 100 Kč 210 Kč / 1 ks
Skladem

Naučte se milovat dobře a chytře! Malá kniha o velké lásce plná (nevy)žádaných rad, které by měl znát každý, kdo chce hrát v lásce první ligu. Odborně i ze života, ale hlavně prakticky a stručně. Výborná motivace a inspirace, jak lásku dávat a přijímat. Jak se dělá opravdová láska a co prokazatelně podporuje spokojenost a zdraví v dlouhodobých vztazích? Konkrétní tipy ověřené bohatými osobními zkušenostmi autorky i mnoha odborníky, které se hodí pro vztahové začátečníky i pokročilé. 

Karolina Rauschertová alias Loverotika je autorka inspiračního blogu Umění milovat.cz a láska v praxi je předmět jejího badatelského zájmu již více než 20 let. Ve své knižní prvotině shrnuje nejdůležitější poznatky o lásce ve vztazích. Čerpá z psychologie, odborných pohledů na intimitu a sexualitu i postřehů zkušených milujících a milovaných partnerů, manželů a milenců. Příručka Péče o lásku je pro všechny, kdo lásku berou v životě vážně. Umění milovat je soubor dovedností, které se dají naučit v jakémkoliv věku. Jakou lásku si uděláte, takovou ji máte! 

 

Autor: Karolina Rauschertová

Popis: 216 stran, formát 160 x 160 mm, vazba V4, barevná, ilustrace

Ilustrace: Lýdie Férová

Návrh obálky, grafická úprava: Johana Kratochvíla, Signatura.cz

Nakladatel: Productive s.r.o.

Kód ISBN: ISBN 978-80-11-02380-5

Kód Kód: 03
Kategorie: Kniha
Zpět do obchodu